کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 68
هفته جاری: 4659
ماه جاری: 19107
تاکنون: 1495432
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   سالانه يک‌هزار تُن گوشت بوقلمون در همدان توليد مي‌شود

رييس سازمان جهاد کشاورزي همدان در ملاير گفت: سال گذشته يک‌هزار تُن گوشت بوقلمون در 14 واحد پرورش بوقلمون در اين استان توليد شد که درصدد افزايش 2 برابري اين ميزان توليد هستيم.
   جوان گرايي؛ وعده داوطلبان ملايري بهارستان

مهلت قانوني نام‌نويسي از داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي به اتمام رسيد و تمامي افرادي که براي تصاحب صندلي‌هاي بهارستان از حوزه انتخابيه ملاير ثبت‌نام کردند، وعده‌هايي دادند که جوان‌گرايي در صدر آن بود؛ اولويتي که شايد راه را براي داوطلبان هموار کند.
   سهم 14 درصدي زنان در نام‌نويسي انتخابات مجلس ملاير

معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت: تا پايان مهلت نام‌نويسي داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي 71 نفر در اين شهرستان نام‌نويسي کردند که 14 درصد تعداد داوطلبان را زنان و 86 درصد را مردان تشکيل داده‌اند.
   امام جمعه ملاير: بررسي صلاحيت داوطلبان انتخابات بدون حب و بغض باشد

امام جمعه ملاير گفت: بررسي صلاحيت‌هاي داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي توسط هيات‌هاي اجرايي و نظارت بدون حب و بغض باشد و امانت‌داري در اين روند رعايت شود.
   اطلاعيه هيات بازرسي انتخابات شهرستان ملاير

به استحضار همشهريان محترم و ولايتمدار مي رساند، هيات بازرسي شهرستان ملاير به منظور حفظ صحت جريان انتخابات در کليه مراحل ثبت نام، تبليغات، اخذ و شمارس آراء، آماده دريافت گزارشات مربوط به وقوع تخلفات انتخاباتي و مواردي که موجب مخدوش شدن حسن جريان انتخابات است، خواهد بود.
   فرماندار: نيمي از داوطلبان انتخابات مجلس در ملاير جوان هستند

معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت: بيش از نيمي از داوطلباني که براي يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در اين شهرستان نام‌نويسي کرده‌اند، جوان هستند.
   اطلاعيه ستاد انتخابات شهرستان ملاير

به اطلاع مي رساند جهت سهولت در ثبت نام داوطلبين يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، نرم افزار ثبت نام از داوطلبين ويژه تلفن همراه (موبايل اپليکيشن) تهيه گرديده است که به همراه راهنماي مربوطه هم اکنون از طريق پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس مي باشد.
   ملاير نخستين شهرستان در تشکيل هيات اجرايي انتخابات

معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت: ملاير نخستين شهرستان استان بود که روز گذشته /يکشنبه/ هيات‌هاي اجرايي انتخابات آن تشکيل و ليست 30 نفره توسط هيات نظارت تاييد شد.
   اطلاعيه شماره 2ستاد انتخابات کشور

در اجراي ماده 45 قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي و ماده 21 آئين ‌نامه اجرايي آن، ثبت نام از داوطلبان نمايندگي يازدهمين دوره ‌ي مجلس شوراي اسلامي از روز يکشنبه مورخ 10- 9- 1398 تا پايان وقت اداري روز شنبه مورخ 16-9- 1398 جمعاً به مدت 7 روز به عمل خواهد آمد.
   معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در گفتگو با خبرنگاران مطرح کرد:

199 شعبه اخذ راي در اين شهرستان پيش‌بيني و براي هر شعبه به طور ميانگين 16 تن از عوامل اجرايي در نظر گرفته شد.
   آغاز به کار ستاد انتخابات شهرستان ملاير

ولدي: داوطلبان گرانقدر به منظور تسريع در انجام فرآيند ثبت نام و پيش گيري از رفت و آمدهاي غير ضروري، به اطلاعيه هاي ستاد انتخابات شهرستان و کشور توجه داشته و در هنگام مراجعه جهت ثبت نام، کليه مدارک لازم را به همراه داشته باشند.
   روايت بسيج ملاير از عاشورا تا قدس

به مناسبت پنجم آذر روز بسيج مستضعفان، بسيجيان ملاير در رزمايش بزرگ اقتدار و عظمت، نمايش از عاشورا تا قدس را در سالن سه هزار نفري الغدير اين شهر به تصوير کشيدند.
   شکوهِ بندگي در قامت نماز

شکوهِ بندگي خدا آنجا معنا پيدا مي‌کند که همچون فرشته تا عرش اوج مي‌گيري و از هر چه زميني است، جدا مي‌شوي.
   ديدار مسئول پيگيري ثبت شهرهاي ملي و جهاني وزارت ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي کشور با فرماندار ملاير

تاکيد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير بر انجام سريعتر ثبت جهاني مبل و منبت ملاير.
   ديدار بسيجيان شهرستان ملاير با امام جمعه ملاير

ديدار معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، مديران و بسيجيان شهرستان با امام جمعه ملاير به مناسبت هفته بسيج.
1234
 

 
    
 

سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.