کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

تاریخ و ساعت
 
19 مرداد 1399 
 
خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 825
هفته جاری: 1658
ماه جاری: 18844
تاکنون: 1677072
 
عضویت
 
 
 
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  امر به معروف  »  صحبت هاي معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در مصاحبه اي در خصوص ضرورت احياء و اجراي فريضه امربه معروف و نهي از منکر
 • صحبت هاي معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در مصاحبه اي در خصوص ضرورت احياء و اجراي فريضه امربه معروف و نهي از منکر
 • آقاي کتابي معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه  شهرستان ملاير در مصاحبه اي در خصوص ضرورت احياء و اجراي فريضه امربه معروف و نهي از منکر اظهارداشتند که : که نياز جامعه ما توجه به امر به معروف و نهي از منکر است و اعتقاد ما دعوت به همه نيکي ها و پيشگيري از زشتي هاست و اين فريضه، کوچک و بزرگ نمي شناسد و همه ي جامعه بايد توجه کامل داشته باشند.

  با بيان اينکه امر به معروف را بايد با احترام به ديگران شروع کرد و نکات مثبت را هم ديد، گفت: حق نداريم تجسس کرده و بر اساس ظاهر قضاوت کنيم و بايد حسن ظن داشته باشيم و نبايد تضعيف و تخريب در برخوردها وجود داشته باشد.

  در جامعه ما، قانوني عمل کردن معروف است و غير قانوني عمل کردن منکر است.

  اگر قرار است امر به معروف و نهي از منکر کنيم، اول بايد خودمان اعتقاد داشته باشيم و عمل کنيم.

  خداوند متعال در قرآن کريم به زيبايي اين مسئله را بيان نموده آنجا که مي فرمايد : «مردان و زنان مومن همه ياور و دوستدار يکديگرند ، خلق را به کار نيکو وادار و از کار زشت منع مي کنند. » (توبه ،71)

  ايشان با اشاره به تأکيد مقام معظم رهبري در خصوص امربه معروف و نهي از منکر، انجام تذکر لساني را وظيفه هر فرد در هر لباسي دانستند.

  بايد همه مسئولان در هر نقطه، سمت و جايگاهي که قرار دارند به رسالت و وظيفه خود در اين جايگاه به درستي عمل کنند و در آن صورت است که شاهد همگاني شدن اين فريضه الهي در سطح جامعه خواهيم بود.

  نبايد اجازه دهيم ضدارزش‌ها جاي ارزش‌هاي ديني و ملي ما را بگيرد زيرا شهداي ما براي حفظ ارزش‌ها، جان خود را از دست دادند. 

  ايشان در ادامه گزارشي از اقدامات کميته   فرمانداري ارائه دادند و اظهار اميدواري کردند که اعضاي اين کميته با جديت و طبق برنامه هاي ده گانه وزارت کشور اقدامات و برنامه هاي لازم را اجرا نمايند.

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 321
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.