کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 556
هفته جاری: 4741
ماه جاری: 21927
تاکنون: 1679644
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  در جلسه شوراي آموزش و پرورش ملاير مطرح شد:
 • در شهرستان ملاير موقعيت ويژه‌اي وجود دارد و آن اين است که همه به دنبال توسعه در شهرستان هستند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري روز پنجشنبه، جلسه شوراي آموزش و پرورش ملاير با حضور نمايندگان مردم شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري، رئيس آموزش و پرورش ملاير و اعضاي شورا برگزار گرديد.

  محمد کاظمي، نماينده مردم شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي بيان داشت: توسط آمريکا تحريم هاي ظالمانه اي بر مردم عزيز ما تحميل شده است ولي صبر و مقاومت نتيجه بخش بوده و دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در مقابل اين صبر و استقامت مانده اند.

  وي با اشاره به کمبود نيروي متخصص آموزشي بيان داشت: بايد از سال هاي گذشته تمهيدات لازم انديشيده مي‌شد تا در سال جاري کمبود معلم نداشته باشيم.

  وي ادامه داد: با هماهنگي هاي صورت گرفته در استان همدان و شهرستان ملاير کمترين مشکل را درخصوص کمبود معلم داريم که اين وضعيت در برخي استانها به مراتب بدتر است.

  وي تصريح کرد: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با تدبيري که داشتند به وزير پيشنهادي آموزش و پرورش راي اعتماد دادند تا در شروع سال تحصيلي مشکلي در حوزه آموزش و پرورش پيش نيايد.

  وي تاکيد کرد: بايد مسائل عمراني آموزش و پرورش پيگيري مستمر شود تا به نتيجه مطلوب برسيم.

  حجت الاسلام والمسلمين احد آزاديخواه، ديگر نماينده مردم شهرستان ملاير در شوراي اسلامي نيز بيان داشت: مجلس شوراي اسلامي با راي اعتماد به وزير پيشنهادي دولت کمک خوبي را به مجموعه آموزش و پرورش در سطح کشور داد.

  وي تاکيد کرد: بايد با تشديد نظارت هاي بتوانيم رضايت مردم را از مجموعه آموزش و پرورش به حداکثر برسانيم.

  وي تصريح کرد: معلمان عزيز مي توانند عملکرد نظام را به دانش آموزان انتقال دهند و دانش آموزان نيز بهترين رابط بين دستگاه حاکميت و خانواده‌ها هستند و از اين طريق مي توانيم رضايت مردمي را بيشتر کنيم.

  وي افزود: آموزش و پرورش مي تواند از ظرفيت ديگر دستگاه‌هاي فرهنگي شهرستان استفاده نمايد و وظيفه همه ما کمک به مجموعه آموزش و پرورش است.

  سعيد کتابي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در ادامه بيان داشت: در شهرستان ملاير موقعيت ويژه‌اي داريم و همه به دنبال توسعه شهرستان هستند.

  وي ادامه داد: نمايندگان مردم شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي در راستاي اين توسعه حرکت مي‌کنند و يک همدلي و هماهنگي بسيار خوبي بين مجموعه مديران شهرستان وجود دارد که در سطح استان بي نظير است.

  وي خاطر نشان کرد: دانش آموزي شهرستان ملاير شايد از تعداد جمعيت برخي شهرستان ها در کشور نيز بيشتر باشد و اين مي‌طلبد تا برنامه‌ريزي مطلوب تري براي اين قشر در نظر گرفته شود.

  وي افزود: دغدغه همه ما اين است که با شروع سال تحصيلي هيچ مدرسه اي بدون معلم نباشد و در اين زمينه تمام تلاش و پيگيري خود را انجام خواهيم داد.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 393
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.