کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 558
هفته جاری: 4743
ماه جاری: 21929
تاکنون: 1679645
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  جوان گرايي؛ وعده داوطلبان ملايري بهارستان
 • مهلت قانوني نام‌نويسي از داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي به اتمام رسيد و تمامي افرادي که براي تصاحب صندلي‌هاي بهارستان از حوزه انتخابيه ملاير ثبت‌نام کردند، وعده‌هايي دادند که جوان‌گرايي در صدر آن بود؛ اولويتي که شايد راه را براي داوطلبان هموار کند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا، تا پايان روز هفتم و آخرين روز نام‌نويسي از داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، از 430 داوطلب ثبت نام شده در استان همدان ?? نفر در ملاير نام نويسي کردند که بيش از نيمي از آنها جوانان هستند.

  طبق آماري که شب گذشته اعلام شد، حدود 40 نفر از 71 داوطلب ثبت نام شده در ملاير جوان هستند که تمامي اهداف و برنامه هاي آنها به سمت و سوي جوانان است و 14 درصد از از اين افراد را نيز زنان تشکيل داده اند.

  اين دوره از انتخابات بانوان ملايري حضور خوبي دارند و از 71 داوطلب نام‌نويسي 10 داوطلب زن هستند که در کنار ديگر جوانان ايده‌ها، اولويت‌ها و برنامه‌هاي ويژه‌اي براي مجلس يازدهم دارند.

  به گفته رييس ستاد انتخابات ملاير در اين دوره از انتخابات با استقبال خوب جوانان مواجه شده ايم که نشان مي دهد اين قشر به دنبال تغيير، آباداني و پيشرفت بيشتر هستند و اين حضور براي ما موجب افتخار است.

  البته اين دوره از انتخابات فرماندار ويژه ملاير ابتکار ويژه‌اي به خرج داد و در کمال احترام داوطلبان توسط تيم تشريفات به دفتر فرماندار و ستاد انتخابات ملاير مشايعت شدند. جايگاه خبرنگاران نيز براي مصاحبه از داوطلبان و استقرار در ستاد انتخابات ويژه بود که در نوع خود قابل تقدير است.

  اين دوره از انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي علاوه بر حضور چشمگير جوانان، آنهايي هم که سن بيشتر و تجربه‌هاي بالاتري در امور اجرايي و حتي مجلس دارند، جوان‌گرايي در اولويت اصلي‌شان است و مي‌خواهند پيشرفت کشور را با فکر و ايده جوانان رقم بزنند.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 133
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.