بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 342
هفته جاری: 342
ماه جاری: 14849
تاکنون: 1312321
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير:
 • استقرار ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي مسير روان سازي و حل مشکلات مردم را هموار مي کند و سرعت، دقت و شفاف سازي را در خدمت رساني به ارباب رجوع افزايش مي دهد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا، سعيد کتابي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير حين پاسخگويي به مراجعان و بررسي مشکلات در ميز خدمت فرمانداري ملاير در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: با توجه به اينکه دولت تدبير و اميد نگاه ويژه اي به ارايه خدمت بي منت به مردم و تکريم ارباب رجوع و حقوق شهروندي دارد، ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي راه اندازي شد.

  وي با تاکيد بر اينکه افراد با انگيزه و کارآمد بايد پشت ميز خدمت قرار گيرند، افزود: ميز خدمت بايد محلي براي پاسخگويي به مشکلات ارباب رجوع باشد و ارباب رجوع از طريق اين ميز تمامي خدمات مورد نياز خود را دريافت کند.

  کتابي با اشاره به ابلاغ دستورالعمل رئيس جمهوري در قالب مصوبه هيات وزيران مبني بر تشکيل ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي، ارايه خدمت بهتر و تکريم مردم را از جمله اهداف اجراي اين طرح برشمرد و بيان کرد: از ابتداي تيرماه امسال ميز خدمت در بسياري از دستگاه هاي اجرايي اين شهرستان مستقر شده است.

  وي ادامه داد: فلسفه ميز خدمت اين است که ارباب رجوع زمانيکه وارد اداره اي مي شود، بدون کمترين پرس و جو و در کوتاه ترين زمان ممکن به کارهايش رسيدگي شود و راهنمايي ها کافي را دريافت کند.

  کتابي با بيان اينکه کارشناسان از واحدهاي مختلف هر اداره بويژه دستگاه هاي خدمات رسان و اجرايي که مراجعان زيادي دارند، در ميز خدمت حاضر مي شوند، افزود: قرار است اين خدمت به 2 صورت دستي و الکترونيکي انجام شود.

  معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير اظهار داشت: راه اندازي ميز خدمت را به تمامي دستگاه هاي اجرايي شهرستان ابلاغ کرديم و يک تيم بازرسي نيز به صورت روزانه فعاليت ميز خدمت را در اين دستگاه ها مورد بررسي و بازرسي قرار مي دهد.

  کتابي گفت: برخي از دستگاه هاي اجرايي شهرستان هنور در راه اندازي ميز خدمت ورود پيدا نکرده اند، که با توجه به بازرسي هاي انجام شده تذکرهاي لازم داده شده است.

  وي با بيان اينکه ميز خدمت از ابتداي تيرماه در فرمانداري ويژه ملاير مستقر شده است، بيان کرد: کارشناسان از هر واحد فرمانداري و حوزه هاي معاونت از ابتداي وقت اداري در ميز خدمت قرار مي گيرند و پاسخگوي مردم هستند.

  کتابي يادآور شد: فرماندار ملاير نيز در ساعت هاي مشخصي در ميز خدمت حاضر مي شود، در عين حال که به بخشدار مرکزي نيز تاکيد کرديم با حضور در ميز خدمت در ساعت هاي مقرر پاسخگوي ارباب رجوع باشد.

  وي افزود: به مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان نيز تاکيد کرده ايم که در زمان هاي مقرر با هدف تکريم و سرعت بخشيدن به انجام کار ارباب رجوع، در ميز خدمت حاضر شوند.

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 129
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.