بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 72
هفته جاری: 1545
ماه جاری: 14653
تاکنون: 1328474
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتي شهرستان ملاير برگزار شد:
 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير: از زماني که موضوع اقتصاد مقاومتي مطرح‌شده است همه دستگاه‌ها فعاليت نموده اند ولي در شرايط فعلي نياز به کار و تلاش بيشتر همه مديران دستگاه‌هاي اداري است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز سه‌شنبه، فتحي، معاون استاندار و  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در  کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتي اظهار داشت: موضوع اقتصاد مقاومتي از تدابير ارزشمند و هوشمندانه مقام معظم رهبري است.

  وي عنوان داشت: با هجمه‌اي که  استکبار جهاني عليه ايران به راه انداخته است و  تحريم‌ها را در دستور قرار داده اند، اقتصاد مقاومتي بيشتر قابل‌لمس است.

  وي تأکيد کرد: از زماني که موضوع اقتصاد مقاومتي مطرح شد همه دستگاه‌ها فعاليت نموده اند ولي در شرايط فعلي نياز به کار و تلاش بيشتر مديران همه دستگاه‌هاي اداري است.

  وي به موضوع استفاده از کالاي ايراني اشاره و عنوان داشت: اقتصاد مقاومتي زيرمجموعه‌هاي زيادي دارد که يکي از آن‌ها استفاده از کالاي ايراني و حمايت از توليد و توليدکننده داخلي است که نقش بسزايي در توليد اشتغال دارد.

  فتحي ادامه داد: وظيفه همه مسئولين و توليدکنندگان داخلي اين است که در مقابل تهديدات دشمنان بايستند و با تلاش و کوشش جهادي به‌سوي اهداف و چشم‌انداز از پيش تعيين‌شده حرکت نمايند.

  وي در خصوص کيفيت کالاهاي داخلي نيز گفت: پيگيري و استفاده از قوانين و دستورالعمل‌هاي اقتصاد مقاومتي ما را به سمت توليد کالاهاي داخلي باکيفيت‌تر هدايت خواهد کرد. 

  فتحي به سخنان شب گذشته رئيس‌جمهور اشاره و افزود: دولت برنامه‌هاي متنوعي براي شرايط اقتصاد فعلي دارد و بايد با اتحاد و انسجام هر چه بيشتر در جامعه از اين شرايط نيز عبور نماييم.

  وي ضمن تقدير از دستگاه‌هايي که در حوزه اقتصاد مقاومتي خوب عمل کرده اند تأکيد کرد: کميته‌هاي زيرمجموعه اقتصاد مقاومتي در شهرستان فعال است و انتظار اين است که مديران همه دستگاه‌ها پاي‌کار باشند و اطلاعات خواسته‌شده در اين زمينه را دقيق و به‌موقع ارسال نمايند.    

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 108
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.