بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 471
هفته جاری: 4448
ماه جاری: 2923
تاکنون: 1300549
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  پيگيري مسائل و چشم انداز توسعه منبت ملاير در نشست مشترک معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان با مسئولين و فعالان اين حوزه
 • رضايي: ما در بدو امر خوش درخشيديم و همين امر موجب توجه و غبطه بسياري از همگنان شد، لذا بايد با قدرت و توان بيشتر اين پيشرفت و سعود را دنبال کنيم و بکوشيم تا گستره و اعتبار اين امر در کشور و بيرون ارتقاء يابد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، صبح امروز و در نشست مشترک عبدالعظيم رضايي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير با مسئولين و فعالان مبل منبت، مسائل و چشم انداز توسعه اين حوزه در ملاير بررسي و مورد مطالعه قرار گرفت.

  رضايي در اين نشست با تهنيت نزديکي ماه مبارک رمضان و آرزوي قبولي طاعات و عبادات تمامي روزه داران در اين ماه پر خير و برکت، حفظ و ارتقاء کيفيت محصولات و برند منبت ملاير را يکي از دغدغه هاي اصلي و بنيادين مردم و مسئولين شهرستان از بدو ثبت ملاير به عنوان شهر ملي منبت دانست و افزود: حفظ و ارتقاء جايگاه شهرستان و برند منبت ملاير، مستلزم توجه به اين مهم و نظارت دقيق و صحيح بر آن است.

  فرماندار ويژه ملاير مبحث مشتري مداري و عمل به تعهدات را يکي ديگر از دغدغه ها و مسائل اين حوزه عنوان و افزود: ايجاد اعتماد و حفظ اعتبار يک مجموعه نزد جامعه هدف و مشتريان يکي ديگر از ملزومات توسعه يک برند و محصول در بازار است.

  رضايي شناسايي و مقابله با تحديدها و ايجاد فرصت از آنها را از راهکارهاي ضروري حفظ داشته ها و ارتقاء دستاوردها دانست و افزود: متشکل تر شدن فعالان منبت در حوزه هاي توليد کنندگان، فروشندگان و صادرکنندگان در قالب اتاق بازرگاني و ديگر تشکل ها، يک ابزار نظارتي توانمند، مورد وثوق و مورد اعتماد در پيشبرد اين امور و بروز و ظهور محصولات و توليدات ما در سطوح ملي و فرا ملي است.

  معاون استاندار همدان در پايان به شروع خوب و موفق مبحث شهر ملي منبت در شهرستان اشاره و متذکر شد: ما در بدو امر خوش درخشيديم و همين امر موجب توجه و غبطه بسياري از همگنان شد، لذا بايد با قدرت و توان بيشتر اين پيشرفت و سعود را دنبال کنيم و بکوشيم تا گستره و اعتبار اين امر در کشور و بيرون ارتقاء يابد.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 123
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.