بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 496
هفته جاری: 4473
ماه جاری: 2948
تاکنون: 1300574
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه خيرين مدرسه‌ساز بخش جوکار:
 • همت بالاي خيرين در ساخت مدارس قابل‌تحسين است و اين‌يک توفيق الهي است که شامل هرکسي نخواهد شد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري،  عبدالعظيم رضايي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه خيرين مدرسه‌ساز بخش جوکار در شهر ازندريان، اظهار داشت: شهرستان ملاير واقفان خيرانديش به نامي دارد که هميشه در تاريخ اين شهرستان ماندگار خواهند بود.

  وي عنوان کرد: خيرين در همه زمينه‌هاي مختلفي فعاليت دارند که يکي از اين فعاليت‌ها درزمينه? ساخت مدارس و کمک به آموزش‌وپرورش است.

  وي تصريح کرد: آموزش‌وپرورش نهادي مقدس است و تلاش دارد که افرادي را تربيت نمايد تا در جامعه مثمر ثمر باشند و اين افراد آينده‌سازان جامعه ما هستند و به همين جهت خدمت به اين نهاد از اجر معنوي بسيار بالايي برخوردار است.

  وي بيان داشت: اعتبارات دولتي با توجه به نيازهاي آموزش‌وپرورش جوابگو نيست به همين جهت خيرين به کمک بخش دولتي مي‌آيند. 

  رضايي ادامه داد: همت بالاي خيرين در ساخت مدارس قابل‌تحسين است و اين‌يک توفيق الهي است که شامل هرکسي نخواهد شد.

  وي تصريح کرد: کار خير اجر و ثواب بسيار زيادي در درگاه خداوند دارد و اين‌يک باقيات و صالحاتي است که براي خيرين عزيز خواهد ماند.

  وي افزود: افرادي در جامعه هستند که از وضع مالي مناسبي برخوردار هستند ولي توفيق مشارکت در کار خير شامل حال همه افراد نمي‌شود.

  رضايي عنوان کرد: انجمن‌هاي خيرين مدرسه‌ساز يکي از سازمان‌هاي مردم نهادي است که سابقه طولاني در ساخت مدارس دارند و در شهرستان ملاير و بخش جوکار نيز اين توان بالا وجود دارد.

  فرماندار ويژه ملاير افزود: خيرين باخداي خودشان معامله مي‌کنند و به همين جهت سعي دارند که در گمنامي به سر ببرند و در جامعه شناسايي نشوند.

  وي در پايان بيان داشت: امروزه در جهان کشورهايي داراي توسعه و پيشرفت هستند که آموزش‌وپرورشي فعال و پويا داشته‌اند و همه افراد دررسيدن به اهداف آن جامعه دخيل بوده‌اند.

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 114
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.