بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 104
هفته جاری: 464
ماه جاری: 2195
تاکنون: 1370757
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  برگزاري ميز خدمت با حضور فرماندار ويژه شهرستان ملاير در روستاهاي بخش سامن:
 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير: به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي کارهاي عمراني زيادي پس از انقلاب اسلامي در روستاها انجام‌شده که اين حجم از فعاليت‌ها با قبل از انقلاب اسلامي به‌هيچ‌وجه قابل‌مقايسه نيست.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز چهارشنبه، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير و تعدادي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان ضمن بازديد از تعدادي روستاي بخش سامن با حضور در ميز خدمت ضمن استماع مشکلات موجود در روستاها به پيگيري اين مشکلات پرداختند.

  فتحي در اين بازديد اظهار داشت: اين‌يک توفيق براي بنده بود که امروز توانستم از تعدادي روستا و چند واحد توليدي بخش سامن بازديد نمايم و در خدمت مردم اين منطقه باشم.

  وي با اشاره به حضور در شرکت شير صنايع ايران(پگاه) عنوان داشت: اين‌يکي از واحدهاي توليدي فعال با توليد روزانه 30 تُن شير در شهرستان است.

  وي خاطرنشان کرد: برخي مشکلات واحدهاي توليدي در شهرستان به علت عدم ارتباط ميان مديران واحدهاي توليدي با دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان است که اگر اين ارتباط‌ها بيشتر شود بسياري از مشکلات مرتفع خواهد شد.

  وي پس از بازديد از چند روستاي بزرگ بخش سامن عنوان داشت: در دولت تدبير و اميد اتفاقات خوبي در روستاها افتاده و کارهاي بزرگي انجام‌شده و يا در حال انجام است.

  وي ادامه داد: به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي کارهاي عمراني زيادي پس از انقلاب اسلامي در روستاها  انجام‌شده که اين حجم از فعاليت‌ها با قبل از انقلاب اسلامي به‌هيچ‌وجه قابل‌مقايسه نيست.

  وي تأکيد کرد: در هر روستايي که دهيار و شوراها فعال و پيگير بوده‌اند کارهاي عمراني بيشتري همچون بهسازي، جدول‌گذاري و ... انجام‌شده است.

  وي با اشاره به تعامل مثبت بين بخشداري، دهياري و بنياد مسکن عنوان کرد: در برخي روستاها کارهاي عمراني زيادي انجام‌شده و همچنين فاز دوم بهسازي‌ها در تعدادي از روستاها در حال انجام است.

  فتحي بيان داشت: عمده‌ترين مشکل و نارضايتي که در روستاها و واحدهاي توليدي وجود دارد مشکلات حوزه برق‌رساني و جابجايي تير برق‌ها و سروسامان دادن به ضعف ولتاژ برق است.

  وي در ادامه تأکيد کرد: بايد هماهنگي جدي و بيشتري در موضوع برق شهرستان با شرکت توزيع برق استان و همچنين برق منطقه‌اي باختر داشته باشيم تا بتوانيم مشکلات زيادي را که در اين حوزه در سطح شهر ملاير و بسياري از روستاها وجود دارد مرتفع نماييم.

  فرماندار ملاير، تصريح کرد: نيازهايي که در روستاها و واحدهاي توليدي با آن روبرو هستيم را تا حدي که بتوانيم در شهرستان و اگر نشود از طريق استان پيگيري خواهيم نمود تا به نتيجه برسد.

  وي به جاده حادثه‌خيز آورزمان اشاره و تصريح کرد: مسير آورزمان مسيري پرتردد و حادثه‌خيز است که پيگيري‌هاي زيادي توسط فرمانداري، استانداري و نمايندگان پُرتلاش شهرستان ملاير براي دريافت اعتبار لازم براي چهار خطه نمودن اين مسير شده است.

  وي ادامه داد: بازديدهاي زيادي از اين مسير توسط وزير و مديران زيرمجموعه وزارت راه صورت گرفته است و اعتباري بالغ‌بر 500 ميليارد ريال براي حدود30 کيلومتر از اين مسير مصوب شده است.

  فتحي افزود: مسير ملاير به بروجرد نيز از اولويت‌هاي شهرستان است و پيگير چهار خطه نمودن اين مسير نيز  هستيم.     

  عکس های مرتبط
       
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 86
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.