بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 88
هفته جاری: 448
ماه جاری: 2179
تاکنون: 1370741
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در آيين تجليل از فرماندهان و پرسنل نيروي انتظامي شهرستان:
 • اين متانت و صبري که نيروهاي عزيز انتظامي ما در برخورد با مسائل از خود نشان داده و نشان مي دهند، افزون بر ايجاد امنيت و اعتماد، به افزايش اميد اجتماعي نيز خواهد انجاميد.

 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، عصر روز گذشته فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، در آييني که با حضور اعضاي شوراي تامين شهرستان و به منظور تجليل از خدمات و تلاش هاي يکساله نيروي انتظامي شهرستان در محل مجتمع پذيرايي الماس برگزار شد، ميزبان فرماندهان و پرسنل نيروي انتظامي شهرستان بود.

  فتحي در اين آيين ضمن تقدير از تلاش ها و خدمات پرسنل و فرماندهان انتظامي در ايجاد نظم و امنيت در شهرستان و کشور، مفهوم امنيت را امري اجتماعي و همگاني عنوان و افزود: همه ما در اين حوزه و در قبال ايجاد امنيت کشور و شهرستان خود مسئوليم.

  فرماندار ويژه ملاير ايجاد يک جامعه توسعه يافته و برخوردار از شهرونداني قانون مدار را وظيفه و رسالتي همگاني  عنوان و افزود: در تربيت يک شهروند شايسته، کليه ارکان اجتماع، از خانواده تا آموزشگاه، دولت، دانشگاه و مجموعه هاي قضايي و انتظامي مداخله دارند و نيروي محترم انتظامي و قوه محترم قضاييه آخرين حلقه اين سلسله مراتب تربيت و بازآموزي اجتماعي محسوب مي شوند که دشواري کار اين عزيزان نشانگر کوتاهي و اشکال در ديگر مراتب اجتماعي شدن شهروندان هم محسوب مي شود.

  فتحي افزود: در صورت بروز هرگونه کارکرد نا صحيح در هر يک از اجزاي اين سلسله مراتب اجتماعي شدن و آموزش فرهنگي، فشار و اختلال ناشي از آن به مراتب بعدي وارد شده و فرا روي آن ايجاد اشکال خواهد نمود، لذا ما ناگزيريم براي داشتن جامعه اي ايمن، تلاش خود را از درون خانواده ها و تربيت فرزندان آغاز نماييم.

  معاون استاندار همدان توجه به حقوق اجتماعي و شهروندي همه مردم از جمله مجرمين را يکي ديگر از اجزاي لازم در راستاي جامعه اي ايمن و سالم عنوان و افزود: اين متانت و صبري که نيروهاي عزيز انتظامي ما در برخورد با مسائل از خود نشان داده و نشان مي دهند، افزون بر ايجاد امنيت و اعتماد، به افزايش اميد اجتماعي نيز خواهد انجاميد و در بسياري از موارد خود مانع بروز اختلال و کج روي اجتماعي خواهد شد.

  رئيس شوراي تامين شهرستان در ادامه نيروي انتظامي را فرزند مردم عنوان و افزود: همان گونه که اين عزيزان، فرزندان اين آب و خاک و برآمده از خود مردم هستند، پيشبرد اهداف و تحقق برنامه هايشان را مديون مردم هستند و بدون همراهي و کمک مردم، نمي توانند که به اين نحو و در اين سطح موفق عمل کنند.

  فتحي در پايان بار ديگر از خدمات و تلاش هاي نيروي انتظامي، پليس راه و پليس راهور در روستاها، شهرها و بخش هاي تابعه تقدير کرد و با اهداء لوح و هدايايي از خدمات و زحمات يک ساله اين عزيزان تجليل به عمل آورد.

   

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 74
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.