بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 96
هفته جاری: 3004
ماه جاری: 2573
تاکنون: 1353628
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در آيين تکريم و معارفه مسئول حراست فرمانداري:
 • تا پايان تير ماه گذشته، مبلغ تسهيلات اشتغالزايي جذب شده در اين شهرستان تنها حدود 40 ميليارد ريال بود و با تلاش هايي که صورت گرفت، اين رقم هم اکنون به حدود 250 ميليارد ريال رسيده که البته رضايت بخش نيست و اين قول را مي دهيم که طي ماه هاي آتي، ملاير در صدر جدول جذب تسهيلات اشتغال استان قرار گيرد.

 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، فتحي روز دوشنبه در آيين تکريم و معارفه مسئول حراست فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، رعايت حقوق شهروندي، جلب رضايت خداوند و مردم در تمامي امور و ايجاد اميدواري در جامعه را از وظايف مهم مسئولان برشمرد.

  فرماندار ويژه ملاير افزود: بايد براي مديرسازي تلاش بيشتري داشته باشيم تا هنگام جابجايي مديران بتوانيم از نيروهاي توانمند شهرستان استفاده کنيم.

  وي ضمن تشريح اقدامات و برنامه هاي انجام شده طي چند ماه گذشته در اين شهرستان، ثبت جهاني انگور دره جوزه ملاير را گامي مهم برشمرد و ابراز اميدواري کرد: با حضور نمايندگان سازمان خواربار و کشاوري ملل متحد (فائو) در 25 و 26 مهرماه، شاهد ثبت جهاني انگور ملاير باشيم.

  فتحي با بيان اينکه ملاير در زمينه جذب تسهيلات اشتغالزايي خوب عمل نکرده است، ادامه داد: در اين راستا طي ماه هاي گذشته پيگيري ها و حرکت هاي جدي انجام شد تا بتوانيم رتبه شهرستان را ارتقا دهيم.

  فرماندار ويژه ملاير گفت: تا پايان تير ماه گذشته، مبلغ تسهيلات اشتغالزايي جذب شده در اين شهرستان تنها حدود 40 ميليارد ريال بود و با تلاش هايي که صورت گرفت، اين رقم هم اکنون به حدود 250 ميليارد ريال رسيده که البته رضايت بخش نيست و اين قول را مي دهيم که طي ماه هاي آتي، ملاير در صدر جدول جذب تسهيلات اشتغال استان قرار گيرد.

  فتحي همچنين از زحمات و تلاش هاي «حسين پيرحياتي» به عنوان فردي با اخلاق، پيگير و دلسوز در حراست فرمانداري تقدير و ابراز اميدواري کرد: مسئول جديد حراست فرمانداري ويژه ملاير که يکي از نيروهاي مفيد و موثر فرمانداري است، بتواند براي همدلي بيشتر مجموعه و در فضايي به دور از تنش تلاش کند.

  مديرکل حراست استانداري همدان نيز در اين آيين گفت: در شرايطي که دشمن تمام توان خود را عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به کار گرفته است، تکليفي جز تقويت دولت تدبير و اميد و افزايش اميدواري مردم نداريم.

  مصطفي آزادبخت اظهار داشت: همه بايد براي تقويت دولت تدبير و اميد که مورد تاييد و پشتيباني رهبر معظم انقلاب است، تلاش کنيم.

  وي تاکيد کرد: نبايد مردم که صاحبان اصلي انقلاب هستند، دلسرد و نااميد شوند، اين يک تکليف براي همه مديران و مسئولان دستگاه هاي اجرايي بويژه مسئولان حراست است.

  آزادبخت ادامه داد: استکبار جهاني و صهيونيسم بين الملل چون نمي توانند تعرضي به نظام جمهوري اسلامي داشته باشند، در صدد دلسرد و نااميد کردن مردم هستند و مي خواهند با تحريم هاي اقتصادي، فضاي مجازي و سرمايه گذاري هاي کلان به مردم و نظام ما ضربه بزنند.

  وي با بيان اينکه نظام جمهوري اسلامي سد راه دشمنان است و آنها اين قدرت و اقتدار ما را برنمي تابند، خاطرنشان کرد: دشمنان مي خواهند ما را در داخل مشغول کنند تا آثار انقلاب اسلامي ايران در دنيا کمرنگ و ضعيف شود، اما نهضت هاي آزادي بخش به تاسي از انقلاب اسلامي در برابر دشمنان ايستاده اند.

  مديرکل حراست استانداري همدان جايگاه فرمانداري ها را بسيار رفيع و حساس برشمرد و افزود: فرمانداري ها و بخشداري ها با جلب رضايت مندي مردم و ارايه خدمات مطلوب، بايد الگو و شاخصي براي ساير دستگاه هاي اجرايي باشند.

  آزادبخت با اشاره به جايگاه خطير و تکليف مهم مسئولان حراست فرمانداري ها، بر لزوم رصد تمامي اطلاعات و رعايت عدالت و منطق در انجام وظيفه تاکيد کرد و ادامه داد: مسئول حراست بايد خود در جلب رضايت مندي مردم و برخورد همراه با منطق و اخلاق پيشتاز باشد.

  آزادبخت ضمن تقدير از زحمات 2 ساله «حسين پيرحياتي» مسئول سابق حراست فرمانداري ويژه ملاير، وي را فردي متعهد، با اخلاق و قابل اطمينان به فرمانداري دانست و افزود: وي در اين مدت ضمن رعايت حقوق مردم کمک هاي فراواني به فرمانداري داشت.

  وي ابراز اميدواري کرد: «محمد زنگنه» مسئول جديد حراست فرمانداري ويژه ملاير نيز که از افراد باتقوا و متعهد اين فرمانداري است، بتواند ضمن ارزيابي خوب مسايل، پيشنهادهاي اصلاحي نيز داشته باشد.

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 108
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.