بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 68
هفته جاری: 2976
ماه جاری: 2545
تاکنون: 1353600
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در کميته برنامه ريزي عنوان کرد:
 • ملاير در تخصيص بودجه از ميانگين استاني بالاتر است
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، فتحي روز دوشنبه در نشست کميته برنامه ريزي شهرستان ملاير اظهار داشت: امسال از چندين محل اعتباري همچون ملي و استاني، سه درصد نفت و گاز، استاني و 27 صدم درصد ارزش افزوده تاکنون حدود 550 ميليارد ريال بودجه عمراني به اين شهرستان اختصاص يافته است.

  وي با اشاره به اينکه وضعيت اعتبارات امسال نسبت به سال گذشته اجراي طرح هاي عمراني را با مشکل مواجه کرده است، از مديران دستگاه هاي اجرايي خواست: در اين فرصت نسبت به تخصيص باقيمانده اعتبارات پيگيري جدي داشته باشند.

  فرماندار ويژه ملاير خطاب به مديران دستگاه هاي اجرايي تاکيد کرد: به اين اعتبارات تکيه نکنيد و براي اجراي سريعتر طرح هاي عمراني از ظرفيت نمايندگان مجلس، اعتبارات ملي، منابع داخلي و دستگاه هاي استاني خود استفاده کنيد.

  فتحي با بيان اينکه شهرداري ها نيز امسال از نظر اعتبار وضعيت خوبي ندارند، بر لزوم تلاش شهرداران براي افزايش درآمدهاي پايدار تاکيد و بيان کرد: در هر ارگان و نهادي بايد اولويت ها و نيازهاي اساسي براي تخصيص بودجه در نظر گرفته شود.

  وي خواستار مشخص شدن چند طرح عمراني بلاتکليف در شهرستان شد و ادامه داد: در حوزه هاي مختلفي همچون راه نيازهاي جدي داريم که نمايندگان ملاير پيگيري هاي مهمي را در اين زمينه داشتند.

  معاون استاندار همدان بر لزوم تقويت تعامل مديران با دستگاه هاي استاني شد و ابراز اميدواري کرد: در بخشنامه بودجه سال 98 که توسط رئيس جمهوري ابلاغ شده است، وضعيت اعتبارات در سال آينده بهبود يابد.

  معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه ملاير نيز از مديران دستگاه هاي اجرايي خواست: هر دستگاهي بايد اطلاعات، اولويت ها و مشکلات را آماده و تا پايان هفته جاري براي فرمانداري ارسال کند.

  حسين فارسي با بيان اينکه اين اطلاعات دستگاهي بايد بر 6 ماه يکبار به روز رساني شود گفت: در حال حاضر اشتغال اين شهرستان به ميانه جدول استاني رسيده، اما رضايت بخش نيست و مديران بايد به جد پاي کار باشند.

  دبير کميته برنامه ريزي ملاير نيز در مجموع تخصيص اعتبارات در اين شهرستان را بهتر از ميانگين استاني دانست و افزود: هنوز اعتبارات مربوط به ارتقاي شاخص ها اعلام نشده است و ميزان تخصيص ها از 550 ميليارد ريال تا پايان سال افزايش پيدا مي کند.

  ايرج کريمي اظهار داشت: هم اکنون حدود 20 ميليارد ريال اعتبار و طرح بلاتکليف در اين شهرستان داريم که بايد هر چه سريعتر تعيين تکليف شود.

  وي با بيان اينکه بخشنامه بودجه سال 98 به دستگاه هاي اجرايي ابلاغ مي شود ادامه داد: مديران دستگاه هاي اجرايي بايد در پيشنهاد طرح هاي عمراني موارد قانوني را رعايت کنند.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 61
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.