بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 120
هفته جاری: 3028
ماه جاری: 2597
تاکنون: 1353652
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در نشست هم انديشي مديران روابط عمومي شهرستان مطرح کرد:
 • در شرايطي که دشمن به دنبال مايوس کردن مردم و از بين بردن وحدت و انسجام ما است، بايد با بيان خدمات دولت و انقلاب مردم را اميدوار کنيم.

 • معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير بر لزوم همکاري و تعامل مديران دستگاه هاي اجرايي و روابط عمومي ها با رسانه و مطبوعات اين شهرستان تاکيد کرد و گفت: يکي از ملاک هاي ما در ارزيابي مديران، نوع تعامل و اطلاع رساني آنها با رسانه ها است.

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير به نقل از ايرنا، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، روز چهارشنبه در نشست هم انديشي مديران روابط عمومي شهرستان ملاير افزود: بي حرمتي به خبرنگاران و اصحاب رسانه از سوي مديران و روابط عمومي ها براي ما قابل قبول نيست.

  وي با تاکيد بر حمايت مديران از مطبوعات بويژه نشريات محلي اظهار داشت: مديران دستگاه هاي اجرايي براي حمايت مالي از نشريات، اشتراک هاي سالانه را در دستور کار خود قرار دهند.

  فرماندار ويژه ملاير خواستار پرهيز از هرگونه برخوردهاي توهين آميز و گزينشي دعوت کردن خبرنگاران از سوي دستگاه هاي اجرايي شد و افزود: در بستر اطلاع رساني هاي درست مي توانيم مشکلات را حل کنيم.

  فتحي خاطرنشان کرد: تلاش شبانه روزي رسانه ها را براي رفع هرگونه نقصان، کاستي و ناکارآمدي مديران يک فرصت بدانيم و از توان و ظرفيت آنها استفاده کنيم.

  وي بر لزوم حفظ حرمت و جايگاه خبرنگاران تاکيد کرد و گفت: مديران دستگاه هاي اجرايي و روابط عمومي ها نبايد از نقد و انتقادهاي رسانه هراس داشته باشند و انتقادپذير باشند.

  معاون استاندار همدان افزود: روابط عمومي ها موظف به پاسخگويي مطالبات خبرنگاران هستند و به هر طريقي بايد به رسانه ها کمک کنند.

  فتحي همچنين ارايه چهره واقعي و مطلوب از عملکرد دستگاه هاي اجرايي را از ديگر وظايف مهم روابط عمومي ها عنوان و بيان کرد: هر دستاورد و موفقيتي که به دست مي آيد، به طور قطع حاصل تعامل و اطلاع رساني مطلوب است.

  وي با اشاره به روند شکل گيري انقلاب اسلامي و مردم سالاري ديني گفت: شرايط امن و با ثبات کنوني کشور را در مقايسه با شرايط پر از آشوب و تنش منطقه بايد قدر بدانيم و براي حفظ آن تلاش کنيم.

  فتحي با تاکيد بر اينکه از دستاوردها و ظرفيت هاي انقلاب و نظام بايد محافظت کنيم بيان کرد: روابط عمومي ها مي توانند با برقراري ارتباط متقابل بين مردم و مسئولان اين شرايط را تقويت و براي حفظ دستاوردها تلاش کنند.

  وي در عين حال بر لزوم ارايه خدمات و دستاوردهاي دولت تدبير و اميد از سوي مديران و روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي تاکيد و اظهار داشت: در شرايطي که دشمن به دنبال مايوس کردن مردم و از بين بردن وحدت و انسجام ما است، بايد با بيان خدمات دولت و انقلاب مردم را اميدوار کنيم.

   

  مديران، رسانه و روابط عمومي سه ضلع سند اطلاع رساني استان

  مديرکل روابط عمومي و اطلاع رساني استانداري همدان نيز مديران، روابط عمومي ها و رسانه ها را سه ضلع اصلي سند اطلاع رساني استان عنوان و بيان کرد: اين سند براي نخستين بار در کشور از دولت مصوبه اجرايي دارد.

  اسدالله رباني مهر اجرايي شدن اين سند را از اولويت هاي مهم برشمرد و افزود: شرح وظايف استاندار، فرمانداران، معاونان، مديران دستگاه هاي اجرايي و روابط عمومي ها در اين سند تعريف و ابلاغ شده است.

  وي اجراي کامل سند اطلاع رساني استان را زمينه اي براي برداشتن گام هاي اساسي در حوزه اطلاع رساني دانست و بيان کرد: طرح ارزيابي و ساماندهي روابط عمومي هاي فعال و غيرفعال استان را در دستور کار داديم.

  مديرکل روابط عمومي و امور بين المللي استانداري همدان ادامه داد: در همين راستا از روابط عمومي هاي فعال همراه با مديران آنها در شوراي اداري استان تجليل مي شود.

  رباني مهر از فرماندار ويژه ملاير درخواست کرد: مشکلات اصحاب رسانه اين شهرستان در شوراي اداري مطرح و تعامل مديران و روابط عمومي ها با خبرنگاران را در اولويت قرار دهند.

  وي با بيان اينکه مديران بايد اجراي سند اطلاع رساني استان و پاسخ به مطالبات خبرنگاران را در اولويت قرار دهند افزود: گزينشي دعوت کردن خبرنگاران براي ما پذيرفته نيست.

  مديرکل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان همچنين تاکيد کرد: مديران بايد اشتراک مطبوعات بويژه نشريات محلي و روزنامه هاي استاني را بپذيرند و از پرداخت اشتراک مطبوعات سر باز نزنند.

  رباني مهر در عين حال بيان خدمات نظام طي 40 سال گذشته و عملکرد مطلوب دولت تدبير و اميد را وظيفه اي خطير براي دستگاه هاي اجرايي برشمرد و گفت: رسانه ها در اين زمينه بسيار خوب عمل کردند.

  وي داشتن روابط عمومي بالا، سواد رسانه اي، قدرت تحليل بالا، مشاور خوب براي مديران، آشنايي با مسايل و مشکلات و انگيزه بالا براي انجام کار را از ديگر وظايف مهم روابط عمومي ها عنوان کرد.

  رباني مهر با بيان اينکه 99 درصد رسانه هاي استان همدان خوب و فعال هستند ادامه داد: روابط عمومي فرمانداري ويژه ملاير در حوزه تعامل و اطلاع رساني داراي تحرک و پويايي خوبي است.

  وي بيان کرد: ملاير در حوزه رسانه جزء شهرستان هاي ويژه و خاص است و قول مي دهيم در حوزه آموزش رسانه اي نگاه ويژه به اين شهرستان داشته باشيم.

  مديرکل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان از فرماندار ويژه ملاير در خواست کرد: موضوع تک شغله بودن روابط عمومي ها و کمبود تجهيزات آنها را مد نظر قرار دهد.

  رباني مهر همچنين با اشاره به برگزاري 2 رويداد مهم بين المللي در همدان و افزايش گردشگر تا حدود 80 درصد در اين استان تاکيد کرد: از تمام توان خود براي معرفي ظرفيت هاي گردشگري استان و شهرستان استفاده کنيم.

  مدير روابط عمومي فرمانداري ويژه ملاير نيز جامعه روابط عمومي و رسانه هاي اين شهرستان را جامعه اي فرهيخته و داراي مدارج علمي دانست و افزود: تلاش ما تقويت تعامل و اطلاع رساني در مجموعه شهرستان است.

  داود صفي تجليل از روابط عمومي هاي برتر و پيشکسوتان روابط عمومي، شکل گيري شوراي روابط عمومي ها، برگزاري يک دوره آموزش خبرنويسي، سه دوره تجليل از رسانه ها و برگزاري نشست هاي فصلي خبري را از جمله اقدامات عنوان کرد.

   

  عکس های مرتبط
       
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 79
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.