بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 66
هفته جاری: 2974
ماه جاری: 2543
تاکنون: 1353598
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در نشست مشترک با مديرکل آموزش فني و حرفه اي استان مطرح کرد:
 • فقدان ارتباط شفاف و مستمر مراکز علمي و آموزشي با صنايع و حوزه اشتغال، به بيگانگي روز افزون دانش آموختگان مراکز علمي و آموزشي با بازار کار انجاميده است.
 •  

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، روز گذشته، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در نشست مشترکي ميزبان مختاران، مديرکل آموزش فني و حرفه اي استان بود.

  فتحي در اين ديدار با تاکيد بر مهارت محوري بازار کار در جهان متحول کنوني، يکي از چالش هاي موجود و آتي اقتصاد جهاني و به تبع آن اقتصاد ملي را مسئله جذب و به کارگيري نيروهاي فاقد مهارت عنوان و افزود: با شتابي که در پيشرفت و تغيير تکنولوژي جهاني شاهد آن هستيم، اين مسئله هر روزه ابعاد وسيع تر و شديد تري يافته و ما موظفيم براي مهار و مواجهه با آن، تدبير عاجلي بيانديشيم.

  معاون استاندار همدان سويه ديگر مسائل حوزه اشتغال را فقدان ارتباط شفاف و مستمر مراکز علمي و آموزشي با صنايع و حوزه اشتغال عنوان و افزود: اين انقطاع به بيگانگي روز افزون دانش آموختگان مراکز علمي و آموزشي با بازار کار انجاميده که خود يکي از مسائل پيش روي دولت و سياست گزاران کشور است.

  فرماندار ويژه ملاير، فعاليت مراکز آموزش فني و حرفه اي را يکي از تجارب موفق در زمينه مهارت آموزي و تقويت دانش فني منابع انساني عنوان و افزود: تلاش شما در راستاي آموزش علوم و فنون کاربردي به نيروي کار، به رفع نواقص مراکز علمي و آموزشي رسمي ما نيز کمک مي کند که شايسته تقدير و توجه است.

  فتحي اقدام ديگر آموزش فني و حرفه اي در خصوص آموزش دهي نقاط روستايي و افراد آسيب پذير اجتماعي، بخوص زنان بد سرپرست و بي سرپرست را گامي مهم و موثر در راستاي توانمند سازي اين عزيزان عنوان و با اشاره به لزوم تداوم و حمايت از اين اقدام مهم و شايان توجه، از بخشداران خواست تسهيلات لازم در راستاي تداوم اين آموزش ها در مناطق روستايي شهرستان را فراهم آورند.

  همچنين مختاران، مديرکل آموزش فني و حرفه اي استان نيز گزارشي از اهم اقدامات و برنامه هاي اين اداره در شهرستان ملاير ارائه و ضمن تقدير از معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، با طرح شماري از مسائل و مشکلات اين حوزه، از فتحي خواست در راستاي پيگيري و رفع اين موارد مراکز فني و حرفه اي ملاير را ياري کند.

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 55
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.