بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 67
هفته جاری: 2975
ماه جاری: 2544
تاکنون: 1353599
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل و برای دیدار و طرح حضوری مسائل و دیدگاه های خود با معاونین فرماندار، روزهای دوشنبه هر هفته به این فرمانداری مراجعه فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در نشست مشترک دهياران بخش جوکار مطرح کرد:
 • تسهيلگري در فرايند اخذ مجوز، ارائه آسان و ارزان خدمات و مساعدت دستگاه هاي اجرايي با توليدکنندگان و کارآفرينان از ديگر بايسته هاي تحقق اشتغال موثر و فراگير در شهرستان ملاير است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، صبح امروز، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير با حضور در بخش جوکار، ميهمان نشست مشترک ماهانه دهياران بخش که با حضور شماري از مسئولين شهرستاني و حجت الاسلام و المسلمين آزاديخواه، نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي، برگزار شد، بود.

  فتحي در اين نشست که به منظور بررسي مسائل و چشم انداز توسعه بخش جوکار صورت گرفت، با اشاره به خدمات و اقدامات دولت تدبير و اميد در راستاي عمران و آباداني روستاها و شهرهاي کشور، اقدامات صورت گرفته در راستاي خدمات رساني و بهسازي روستايي در دوران تصدي دولت هاي يازدهم و دوازدهم را کم نظير عنوان و افزود: اين حجم از خدمات که هر ساله شاهد افتتاح و آغاز بهره برداري شمار قابل توجهي از آنها هستيم، نه در شرايط وفور، که در دوران کمبود منابع و کارشکني دشمنان اين مرز و بوم صورت گرفته است.

  فرماندار ويژه ملاير همچنين به ديگر اقدامات صورت گرفته در راستاي گازرساني، احداث راه روستايي و ايجاد و نوسازي مراکز بهداشت و خانه هاي سلامت اشاره و افزود: تداوم اين فرايند و اجراي فاز اول بهسازي روستاهايي که تا کنون مورد بهسازي قرار نگرفته اند و اجراي فازهاي بعدي بهسازي روستاهايي که مورد بهسازي قرار گرفته اند، از سياست ها و برنامه هاي آتي شهرستان در اين حوزه است.

  معاون استاندار همدان، وحدت و همدلي موجود در شهرستان و اتفاق نظري که بين مديريت ارشد، نمايندگان و ائمه جمعه شهرستان وجود دارد را از ظرفيت هاي مهم توسعه ملاير عنوان و افزود: خوشبختانه و با بهره گيري از اين همدلي، توفيق يافتيم گام هاي مهم و موثري در راستاي توسعه و عمران شهرستان در بخش ها و حوزه هاي گوناگون برداريم که يکي از بخش هاي مهم آن مبحث عمران روستايي است.

  فتحي توجه به مبحث اشتغال و تامين تسهيلات ارزان قيمت در اين حوزه را يکي ديگر از موارد توجه و اتفاق نظر مديران، مسئولين و نمايندگان شهرستان عنوان و افزود: خوشبختانه در اين راستا گام هاي مهم و موثري برداشته شده و شهرستان از مراتب پايين جذب تسهيلات به مراتب مياني و بالاي جدول جذب تسهيلات استان دست يافته است.

  فرماندار ويژه ملاير در ادامه، ارائه تسهيلات را يک گام مهم و ضروري در زمينه اشتغال آفريني در عنوان و افزود: تسهيلگري در فرايند اخذ مجوز، ارائه آسان و ارزان خدمات و مساعدت دستگاه هاي اجرايي با توليدکنندگان و کارآفرينان از ديگر بايسته هاي تحقق اشتغال موثر و فراگير در شهرستان ملاير است که بايد مورد توجه و عنايت قرار گيرد.

  شايان ذکر است که در پايان اين نشست شماري از دهياران و اعضاي شرکت تعاوني دهياران بخش جوکار به واسطه کسب عناوين استاني و کشوري تعاوني برتر، مورد تجليل قرار گرفته و پس از اين نشست، يک واحد توليدي روستاي کريم آباد و فرآيند بهسازي روستاي عليجوق مورد بازديد قرار گرفتند.

  عکس های مرتبط
        
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 89
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.