بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 145
هفته جاری: 3518
ماه جاری: 16212
تاکنون: 1403201
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه شهرستان ملاير:
 • کميته امداد از يادگاران ارزشمند امام خميني (ره) است و هدف اين نهاد نيز محروميت‌زدايي و ارائه خدمات صادقانه به محرومين است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، روز يکشنبه در ديدار با رئيس، معاونين و برخي از کارکنان کميته امداد امام خميني(ره) ملاير بيان داشت: کميته امداد از يادگاران ارزشمند امام خميني (ره) است و هدف اين نهاد نيز محروميت‌زدايي و ارائه خدمات صادقانه به محرومين است.

  وي تصريح کرد: کار در اين حوزه بسيار ارزشمند است و اين براي کساني که در اين زمينه تلاش مي‌کنند يک افتخار است.

  فتحي افزود: موفقيت‌هايي که براي شهرستان ملاير کسب‌شده نتايج تلاش‌ها و پيگيري‌هاي مستمر رئيس و کارکنان کميته امداد امام خميني(ره) است و اين روند بايد ادامه‌دار باشد.

  وي عنوان داشت: بارش‌هاي اخير در کشور عليرغم همه خسارت‌هايي که داشت قطعاً باعث رونق توليد براي سال پيش رو خواهد بود و خيرات و برکات زيادي را به دنبال خواهد داشت.

  **در ادامه کرمي مقدم، رئيس کميته امداد امام خميني(ره) ملاير ضمن تقدير از فرماندار ويژه شهرستان ملاير، بيان داشت: عليرغم همه مشکلات اقتصادي که وجود داشته است توانسته‌ايم دستاوردهاي زيادي را در سال 97 داشته باشيم.

  وي ادامه داد: همه اعتباراتي که براي اين مجموعه در نظر گرفته‌شده است به‌ويژه مشاغل روستايي به‌طور کامل جذب‌شده است.

  وي بابيان اين‌که سهميه 70 مسکن براي مدد جويان را داشته‌ايم، گفت: با کمک و مساعدت خيران توانسته‌ايم 130 واحد مسکوني را آماده و به متقاضيان تحويل دهيم.

  وي با بارش‌هاي اخير نيز اشاره و افزود: با مديريت خوب فرماندار ويژه شهرستان ملاير در شهرستان ملاير کم‌ترين خسارات را داشته‌ايم.  

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 68
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.