بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 146
هفته جاری: 3519
ماه جاری: 16213
تاکنون: 1403202
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در نشست مشترک با هيئت انديشه‌ورز جوان:
 • هيئت انديشه‌ورز جوان شهرستان ملاير در سال گذشته تلاش‌هاي ماندگاري را انجام داد که قابل‌تقدير است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ملاير، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، روز دوشنبه در اولين نشست مشترک با هيئت انديشه‌ورز جوان شهرستان بيان داشت: در سال 97 توفيقات خوبي را در سطح شهرستان داشتيم که اين توفيقات تأثيرات بسزايي را در حوزه‌هاي مختلف از خود بر جاي گذاشت.

  وي ادامه داد: در ابتداي سال جاري درگير بارش‌ها و سيل بوديم که خسارت‌هايي را نيز بر جاي گذاشت، ولي با مديريت درست و پاي‌کار بودن همه دستگاه‌هاي مرتبط توانستيم خسارت‌ها را به حداقل برسانيم.

  وي افزود: همه توان و انرژي را پاي‌کار گذاشتيم تا خسارت‌ها و فوتي‌ها را به حداقل برسانيم و اخطارهاي لازم نيز داده شد ولي باوجود همه اين اخطارها پنج نفر فوتي در شهرستان ملاير داشتيم.

   وي عنوان داشت: آنچه مهم بود خيزش عمومي در حوزه‌هاي مختلف اداري، مردمي و نهادهاي مختلف براي کمک وامداد رساني و جلوگيري از خسارت‌ها به مردم در کشور و در شهرستان ملاير بود.

  وي در ادامه بيان داشت: قطعاً دولت در جبران خسارت‌ها و بازسازي تخريب‌ها در حوزه‌هاي مختلف تلاش‌هاي خوبي را انجام خواهد داد.

  وي خاطرنشان کرد: هيئت انديشه‌ورز جوان در سال گذشته تلاش‌هاي ماندگاري را انجام داد که قابل‌تقدير است.

  وي عنوان داشت: با توجه به نام‌گذاري امسال به‌عنوان سال رونق اقتصادي، کميته‌هاي مختلف در هيئت انديشه‌ورز جوان مي‌تواند نظريات و ديدگاه‌هاي سازنده خودشان را براي کمک به مديران شهرستان در اين حوزه ارائه نمايند.

  وي تأکيد کرد: کميته‌هاي زيرمجموعه هيئت انديشه‌ورز بايد حول محور توسعه و پيشرفت همه‌جانبه در شهرستان ملاير تلاش نمايند و نظرات مثبت و سازنده خودشان را در اين حوزه‌هاي مختلف ارائه نمايند.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 88
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.