بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 103
هفته جاری: 3476
ماه جاری: 16170
تاکنون: 1403159
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري ملاير در جلسه کميته پيشگيري و مقابله با مشروبات الکلي:
 • هدف اين جلسه و برگزاري منظم و مستمر آن کنترل و مبارزه با توليد و مصرف مشروبات الکلي در سطح جامعه است و در اين خصوص برنامه ها در3 سطح و 30برنامه تدوين که وظايف دستگاه هاي اداري درآن قيد شده است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، کتابي، معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري ملاير، روز دوشنبه، در اولين جلسه کميته پيشگيري و مقابله با مشروبات الکلي شهرستان، بيان داشت: کار و تلاش در زمينه کاهش آسيب هاي اجتماعي مورد تاکيد مقام معظم رهبري و همچنين رئيس جمهور از ابتداي تشکيل دولت بوده است.

  وي ادامه داد: در دين مبين اسلام تاکيدات فراواني بر مضرات استفاده از مشروبات الکلي شده است و مراجع عظام تقليد نيز بر مضرات استفاده از مشروبات تاکيد دارند. 

  وي عنوان داشت: به لحاظ پزشکي نيز مصرف مشروبات الکلي مضرات فراواني براي بدن دارد و اين موضوع در افرادي که اين ماده را مصرف مي کنند قابل مشاهده است.

  وي افزود: حدود 24 آسيب اجتماعي با اولويت و نسبت فراواني آن در جامعه ديده شده است وروي آن کارهاي نيز انجام گرفته و يا در حال انجام است.

  وي عنوان داشت: مصرف مشروبات الکلي در کنار 5 عامل ديگر در سطح جهان يک تهديد کننده سلامت  به حساب مي آيد و اين اتفاق در ايران نيز افتاده است.

  وي بيان داشت: آمار مرگ و ميري  نيز از مسموميت با مشروبات الکلي دست ساز در کشور وجود دارد که بايد در اين زمينه ورودي جدي تري داشته باشد.

  وي باورهاي غلط و رايج در بين گروهي از مردم در جامعه اشاره و بيان داشت: بايد تلاش شود تا اين باورهاي نادرست اصلاح شود و استفاده از مشروبات الکلي منتفي گردد.

  وي افزود: شوراي اجتماعي وزارت کشور يک کميته در اين زمينه تشکيل داده است و در استانداري همدان نيز جلسات اين کميته تشکيل شده است.

  وي گفت: هدف اين جلسه و برگزاري منظم و مستمر آن کنترل و مبارزه با توليد مشروبات الکلي در سطح جامعه است و در اين خصوص کارها و برنامه ها در 3 سطح و 30برنامه تدوين که وظايف دستگاه هاي اداري دران قيد شده است.

  وي عنوان داشت: در بحث آسيب هاي اجتماعي اين قضيه در برخي موارد به درستي ديده نشده است و بايد به اين آسيب به عنوان يک مسئله اجتماعي نگاه کنيم تا بتوانيم برخورد درست را با آن انجام دهيم.

  وي برنامه‌هاي آموزشي را محور اصلي عنوان کرد و بيان داشت: بايد بحث آموزش را براي اقشار مختلف جامعه هدف ببينيم و به طور مستمر نيز اين برنامه هاي آموزشي ادامه داشته باشد.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 67
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.