کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 373
هفته جاری: 373
ماه جاری: 23145
تاکنون: 1680703
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  مديرکل بنياد مسکن انقلاب اسلامي همدان در جلسه شوراي اداري ملاير گفت:
 • در مجموع 21 هزار واحد مسکن روستايي در سطح استان در حال بهسازي و بازسازي است که بخش عمده آن متعلق به ملاير است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا، حسن ظفري روز شنبه در جلسه اعضاي شوراي اداري شهرستان ملاير اظهار داشت:  از مجموع اعتبارات و تسهيلات بهسازي و بازسازي مسکن روستايي 187 ميليارد تومان به شهرستان ملاير اختصاص يافت که امسال رشد قابل ملاحظه‌اي در تخصيص اعتبارات عمراني داشتيم.

  وي افزود: حدود يک‌هزار و 264 واحد از 12 هزار فقره سهميه بهسازي و از 9 هزار فقره بازسازي ارزيابي شده، حدود يک‌هزار و 764 واحد مختص ملاير است که در اين حوزه استان همدان به يک کارگاه عمراني تبديل شده است.

  مديرکل بنياد مسکن انقلاب اسلامي همدان ادامه داد: سال گذشته سقف اعتبارات طرح‌هاي عمراني استان از محل استاني و ملي و قير اعتباراي حدود 83 ميليارد تومان بود که صد درصد آن تخصيص يافت و رقم اين اعتبارات در سال جاري به بيش از 100 ميليارد تومان رسيد.

  ظفري توجه دولت به بخش روستايي را ويژه دانست و گفت: سهم ملاير از اين اعتبارات قابل ملاحظه است که اميدواريم در گذر زمان بتوانيم اين اعتبارات را جذب کنيم.

  وي ادامه داد: از محل اعتبارات ملي امسال چهار ميليارد تومان براي بازسازي طرح‌هاي عمراني به شهرستان ملاير اختصاص يافت.

  مديرکل بنياد مسکن انقلاب اسلامي همدان گفت: افزون بر اين تاکنون هشت ميليارد تومان اعتبار از محل ملي، استاني و قير اعتباري به اين شهرستان اعلام شد که تخصيص قير اعتباري تاکنون 30 درصد است و در صورت تخصيص، رقم اين اعتبارات به بيش از 12 ميليارد تومان مي‌رسد.

  70 واحدهاي خسارت ديده در ملاير عقد قرارداد شدند

  مدير بنياد مسکن انقلاب اسلامي ملاير نيز گفت: در خسارت سيلاب فروردين امسال هشت هزار واحد خسارت ديده در اين شهرستان ارزيابي شد که يک هزار و 721 واحد احداثي و 2 هزار واحد تعميري تشخيص داده شد.

  داود سوري بيان کرد: تاکنون براي يک هزار و 721 واحد پرونده تشکيل شده که عمليات اجرايي اين واحدها در حال پيگيري و اجرا است.

  وي با بيان اينکه تمامي واحدهاي احداثي به بانک هاي عامل معرفي شده اند ادامه داد: حدود 70 درصد اين واحدها موفق به عقد قرارداد شده اند و مابقي مساعدت و همکاري بانک ها را مي‌طلبد.

  مدير بنياد مسکن انقلاب اسلامي ملاير اظهار داشت: تمامي واحدهاي تعميري نيز به بانک معرفي شده‌اند و عمليات تعمير آنها به اتمام رسيده است.

  سوري افزود: در کنار بازسازي، مقاوم‌سازي مسکن روستايي نيز با سهميه يک هزار و 264 واحد در حال معرفي به بانک و پيگيري است.

  وي سهميه بازسازي مسکن روستايي اين شهرستان را 136 ميليارد تومان و طرح ويژه مقاوم‌سازي را 51 ميليارد تومان و در مجموع 187 ميليارد تومان عنوان و بيان کرد: از محل قير اعتباري سال گذشته 25 طرح تعريف شد که 19 طرح آن اجرا و آسفالت آنها به اتمام رسيده است.

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 123
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.