کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 48
هفته جاری: 3116
ماه جاری: 15502
تاکنون: 1831170
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار انتخابات  »  آغاز به کار ستاد انتخابات شهرستان ملاير
 • ولدي: داوطلبان گرانقدر به منظور تسريع در انجام فرآيند ثبت نام و پيش گيري از رفت و آمدهاي غير ضروري، به اطلاعيه هاي ستاد انتخابات شهرستان و کشور توجه داشته و در هنگام مراجعه جهت ثبت نام، کليه مدارک لازم را به همراه داشته باشند.

 • به گزارش کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان ملاير، صبح امروز و همزمان با سراسر کشور، ستاد انتخابات شهرستان ملاير، آغاز به کار کرد؛ در اين آيين که با حضور قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه و رئيس هيات اجرايي يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، حجت الاسلام و المسلمين فراهاني، مسئول دفتر نظارت بر انتخابات، شماري از مسئولين اجرايي و اصحاب رسانه شهرستان، برگزار شد، ولدي ضمن ارائه گزارشي از روند تشکيل و اقدامات ستاد انتخابات، از خدمات و همکاري هاي عوامل اجرايي، بازرسي و نظارت بر انتخابات تقدير و برگزاري انتخاباتي سالم، پرشور و بي طرفانه را نيازمند همکاري و برادري تمامي عوامل اجرايي و نظارتي دانست.

  فرماندار ويژه ملاير با اشاره به اينکه فرآيند انجام و اجراي انتخابات بر اساس جدول زمان بندي و در موعد مقرر، در حال اجرا و پيگيري است، افزود: راس ساعت 8 صبح امروز و همزمان با سراسر کشور، همکاران ما در ستاد انتخابات شهرستان آماده ثبت نام از داوطلبان ثبت نام در انتخابات مجلس شوراي اسلامي بوده و با همکاري مسئولين نظارت، پنج تن از داوطلبان گرانقدر تا کنون به اين ستاد مراجعه و دو تن از اين عزيزان با ارائه کامل مدارک، موفق به اتمام فرآيند ثبت نام در ستاد شدند.

  ولدي علت عدم اتمام فرآيند ثبت نام سه داوطلب ديگر را نقص در مدارک ارائه شده از سوي ايشان عنوان و از کليه داوطلبان ثبت نام در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي خواست، به منظور تسريع در انجام فرآيند ثبت نام و پيش گيري از رفت و آمدهاي غير ضرور، به اطلاعيه هاي ستاد انتخابات توجه داشته و در هنگام مراجعه جهت ثبت نام، کليه مدارک لازم جهت ثبت نام در انتخابات مجلس شوراي اسلامي را به همراه داشته باشند.

  معاون استاندار همدان در خصوص تشکيل هيات اجرايي انتخابات نيز افزود: ليست سي نفره معتمدين شهرستان با تاييد هيات محترم نظارت امروز معرفي و ثبت در سامانه شده و ديگر مراحل انتخاب و معرفي اعضاي محترم هيات اجرايي در موعد مقرر خود به انجام خواهد رسيد.

   

  v     مدارک و شرايط مورد نياز جهت ثبت نام در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي:

  اصل کارت ملي و يک نسخه تصوير آن؛

  اصل شناسنامه عکس­دار و يک نسخه تصوير کليه صفحات آن؛

  يک قطعه عکس 4*3 جديد؛

  اصل و يک نسخه تصوير آخرين مدرک تحصيلي معتبر (حداقل کارشناسي ارشد و يا معادل آن).

  اصل و تصوير گواهي رسمي مبني بر قبول استعفاء و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفاي موضوع ماده 29 قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي؛

  اصل و يک نسخه تصوير کارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا کارت معافيت دائمي و يا مدرکي معتبر دال بر روشن بودن وضعيت مشمولين خدمت وظيفه عمومي.

  همچنين به استناد ماده­‌ي 28 قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي و تبصره­‌هاي ذيل آن، انتخاب­‌شوندگان هنگام ثبت نام بايد داراي شرايط زير باشند:

  اعتقاد و التزام عملي به اسلام؛

  التزام عملي به  نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران؛

  تابعيت کشور جمهوري اسلامي ايران؛

  ابراز وفاداري به قانون اساسي و اصل مترقي ولايت مطلقه فقيه؛

  داشتن مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد يا معادل آن؛

  نداشتن سوء شهرت در حوزه ‌ي انتخابيه؛

  سلامت جسمي در حد برخورداري از نعمت بينايي، شنوايي و گويايي؛

  حداقل سن سي (30) سال تمام و حداکثر هفتاد و پنج (75) سال تمام.

   

  کميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان ملاير

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1159
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.