کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 47
هفته جاری: 3115
ماه جاری: 15501
تاکنون: 1831169
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار انتخابات  »  اطلاعيه ستاد انتخابات شهرستان ملاير
 • به اطلاع مي رساند جهت سهولت در ثبت نام داوطلبين يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، نرم افزار ثبت نام از داوطلبين ويژه تلفن همراه (موبايل اپليکيشن) تهيه گرديده است که به همراه راهنماي مربوطه هم اکنون از طريق پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس مي باشد.
 • به استناد نامه شماره 182891 مورخ 12/09/1398 رياست محترم مرکز توسعه دولت الکترونيک، فناوري اطلاعات و آمار و رئيس کميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات کشور، به اطلاع مي رساند جهت سهولت در ثبت نام داوطلبين يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، نرم افزار ثبت نام از داوطلبين ويژه تلفن همراه (موبايل اپليکيشن) تهيه گرديده است که به همراه راهنماي مربوطه هم اکنون از طريق پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس مي باشد.

  لازم به ذکر است بعد از نصب نرم افزار بروي تلفن همراه، تکميل پرسشنامه و ارسال آن توسط داوطلب، اطلاعات مربوطه بصورت خودکار در اختيار کاربر ثبت نام مرکز خوزه انتخابي قرار داده مي شود و داوطلب حتما مي بايست با در دست داشتن مدارک مورد نياز به فرمانداري مرکز حوزه انتخابي خود مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکميل و نهايي نمايد.

  همچنين کارشناسان ثبت نام مي بايست کليه اطلاعات و تصاوير مدارک دريافتي در سامانه جامع را با اصل مدارک هويتي و ديگر مدارک، کنترل نموده و فرآيند ثبت نام را تکميل نمايند.

  ستاد انتخابات شهرستان ملاير

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1241
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.