کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 337
هفته جاری: 337
ماه جاری: 23109
تاکنون: 1680670
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  ديدار مدير عامل شرکت ملارد شير و يکي از کارشناسان ارشد شستا با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير
 • معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير: تمام تلاش مهندس شاهرخي استاندار همدان ورود سرمايه‌گذاران به استان است و در اين زمينه رايزني‌هاي مختلفي را در مرکز و با حضور نمايندگان مجلس داشته است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري روز دوشنبه قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در ديدار با مدير عامل شرکت ملارد شير و يکي از کارشناسان ارشد شستا بيان داشت: شرکت سرمايه گذاري تامين اجتماعي توانسته در نقاط مختلف کشور پروژه هاي زيادي را به اتمام برساند و خدمات مناسبي را به مردم و به ويژه افراد تحت پوشش ارائه دهد.

  وي خاطر نشان کرد: تمام تلاش مهندس شاهرخي استاندار همدان ورود سرمايه‌گذاران به استان است و در اين زمينه رايزني‌هاي مختلفي را در مرکز و با حضور نمايندگان مجلس داشته است.

  وي ادامه داد: با تلاش ها و پيگيري هاي مهندس شاهرخي استاندار پرتلاش همدان دو پروژه بزرگ توسط شرکت سرمايه گذاري تامين اجتماعي در شهرستان ملاير انجام خواهد شد.

  ولدي تصريح کرد: ما نيز در شهرستان ملاير دست سرمايه گذاران و بخش خصوصي را به گرمي مي فشاريم و آماده همکاري لازم هستيم.

  وي افزود: براي اجراي پروژه دامداري شش هزار رأسي در شهرستان ملاير زمين هاي پيشنهادي در نظر گرفته شده است که پس از بررسي هاي اوليه قطعي خواهد شد.

  ولدي اظهار داشت: مديران شهرستان به لحاظ همراهي و تعامل در استان بسيار ويژه هستند.

  وي گفت: با اجراي اين دو طرح با اعتباري بالغ بر 700ميليارد تومان حدود 1000نفر اشتغال زايي مستقيم و غير مستقيم خواهد داشت.

  در ادامه مدير عامل شرکت ملارد شير و مجري طرح در ملاير بيان داشت: با استاندار شدن مهندس شاهرخي در استان همدان و تجارب ارزنده ايشان و همچنين حضور مهندس ولدي در ملاير قطعاً استان همدان و شهرستان ملاير به سمت توسعه بيشتر پيش خواهد رفت.

  معصومي افزود: استاندار همدان علاقه زيادي به شهرستان ملاير دارد و براي توسعه اين شهرستان تمام تلاش خود را نيز به کار مي گيرد.

   

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 168
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.