اجتماعي
1398/07/30
 • معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در آيين شروع سال تحصيلي دانشجويان جديد الورود دانشگاه پيام نور ملاير:

  همه برنامه هايي که در کشور اجرا مي شود و امنيت و آرامشي که در جامعه حکمفرماست مديون خون شهدا، شهداي مدافع حرم و از خودگذشتگي خانواده هاي اين عزيزان است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير روز دوشنبه در آيين شروع سال تحصيلي دانشجويان جديد الورود دانشگاه پيام نور ملاير بيان داشت: همه تلاش ما و همچنين مردم نوع دوست شهرستان ارائه خدمات صادقانه و بي منت به زائران حسيني(ع) در ايام اربعين بود.

  وي خاطر نشان کرد: با شروع مهرماه دو اتفاق خوب در شهرستان افتاد يکي: آغاز شروع تحصيلي در دانشگاه ملي و دانشگاه آزاد اسلامي واحد ملاير و ديگري: برگزاري برنامه هاي متنوع در هفته دفاع مقدس.

  وي تاکيد کرد: همه اين برنامه هايي که اجرا مي شود و امنيت و آرامشي که در جامعه حکمفرماست مديون خون شهدا، شهداي مدافع حرم و از خودگذشتگي خانواده هاي اين عزيزان است.

  ولدي با اشاره به سخنان رهبر انقلاب بيان داشت: در گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب اسلامي اشاره مستقيم به جوانان و استفاده از اين ظرفيت عظيم در جامعه داشتند.

  وي ادامه داد: رئيس جمهور و هيئت دولت نيز تلاش دارند تا مشکلات اقتصادي که استکبار جهاني براي ما به وجود آورده اند را مرتفع و به حداقل برسانند.

  وي افزود: پيام نور از دانشگاه هاي فعال و پويا در کشور است و دانشجويان نخبه اي را پرورش داده است.

  وي گفت: شهرستان ملاير به عنوان شهر جهاني انگور و به عنوان شهر جهاني منبت و اين عنوان به زودي جهاني نيز خواهد شد که در اين زمينه نيازمند ارائه ديدگاه ها و تفکرات نو و جديد است که دانشجويان مي توانند ما را در اين زمينه ياري نمايند.

  وي بيان داشت: در حوزه باغات انگور به دنبال تبديل باغ‌هاي خوابيده به فراز هستيم تا هم کيفيت و هم کميت انگور شهرستان بيشتر شود.

  ولدي ادامه داد: در زمينه مبل و منبت نيز به دنبال طرح هاي ايراني و اسلامي اصيل هستيم و تلاش داريم تا استاد کارها و فعالان اين صنعت بيشتر شوند.

  وي تاکيد داشت: وضعيت فيزيکي دانشگاه پيام نور ملاير با توجه به ظرفيت‌هاي بالاي شهرستان و همچنين پتانسيل هاي فراواني که در اين دانشگاه وجود دارد بايد ارتقا يابد و متناسب با اين ويژگي‌ها پيش نرفته است.

  وي در پايان گفت: مجموعه مسئولان و مديران شهرستان با محوريت حضرت حجت الاسلام و المسلمين برقراري، امام جمعه ملاير تلاش داريم تا ملاير به جايگاه واقعي خود برسد.